Partnerid

Sellelt lehelt on võimalik leida kõik Tehisuurisega Inimeste Ühingu sõbrad ja ühingud, kelle liikmed me oleme.

Coloplast on Taani firma, mis on loodud 1957. aastal ja toodab palju erineva suuruse ja kujuga stoomikotte ja stoomihoolduse lisavahendeid, mida Eestis toob maale AB Medical Group Eesti OÜ – 1995. aastast tegutsev Eesti erakapitalil põhinev osaühing, mille põhiliseks tegevusalaks on meditsiinitehnika ja -tarvikute müük. Firma eesmärgiks on tagada alati kvaliteetne, kliendi vajadustele vastav teenus.Coloplasti stoomikotte ja stoomihooldusvahendeid on võimalik tellida:
AB Medical Group Eesti OÜ

Vajadusel saadab firma kauba diskreetselt Teie poolt antud aadressile, omal kulul. Kauba eest saab tasuda kas sularahas kullerile või pangaülekandega arveldusarvele. Stoomihooldusvahendite müügile kehtivad soodustused (90% maksab Eesti haigekassa ja 10% tuleb maksta ise) vastavalt määrusele “Eesti Haigekassa meditsiiniliste abivahendite loetelu, meditsiiniliste abivahendite loetellu kantud abivahendi eest tasu maksmise kohustuse ülevõtmise tingimused ja kord, meditsiiniliste abivahendite loetelu koostamise ja muutmise tingimused ja kord” (EV sotsiaalministri 3. oktoobri 2002. a määrus nr. 120 §4 lõige 3). Soodustusega stoomihooldusvahendite loetelu leiate Eesti Haigekassa kodulehelt https://www.haigekassa.ee/inimesele/meditsiiniseadmed

Linus Medical OÜ on Baltimaade firma, mis toob sisse Inglise-USA firma ConvaTeci stoomihooldusvahendeid. Neid on võimalik saada:

Tartus – Tiigi 11, I korrus. Lahtioleku ajad: T   9 – 17 K 14 – 17 R 14 – 17

Tel:  7407374 Mob: 5130087

Tallinnas – Foorumi ärikeskus Narva mnt 5 10117, Tallinn

Tel: 6619855

Tasuta nõuandeliin 800 30 30

Vaata ka www.stoom.ee

B.Braun on tervishoiuvaldkonnas juhtiva rahvusvahelise B. Braun Melsungen AG esindus Eestis. B.Brauni kaasaegsed kvaliteetsed stoomitooted valmivad Prantsusmaal. Haigekassa kompenseerib ravikindlustatud patsientidele 90% stoomitoodete hinnast.

B.Brauni stoomitooteidja Eakini stoomirõngaid saab ostaB.Brauni esindusest 

Tallinn Pilvetee 8 (Kadaka tee 70b) (III korrus) 

Palume Teil tellimus edastada tööpäeviti kl 9-14,
tel 6771 200 või e-kirjaga info@bbraun.ee

Tellitud kauba saab kätte samal päeval kuni kl 16.30. Tasumine sularahas või ülekandega. Soodushinnaga toodete ostmisel on vaja teada patsiendi nime, isikukoodi, aadressi ja kontakttelefoni.

Stoomitoodete omaduste, kasutamise ning muude stoomiga seotud probleemide korral saate nõu küsida e-kirja teel: info@stoom24.ee.

Kiireloomuliste küsimuste korral palume helistada tööpäeviti kl 10-16
tel 58 60 60 07
 (vastab nõustaja-tootespetsialist Karmen Mežulis).

Rohkem infot leiate www.stoom24.ee

Welland Medical on Suurbritannia stoomihooldustoodete tootja, kelle tootevalikus on lai sortiment abivahendeid ning samuti ühe-ja kaheosalisi süsteeme kolo-, ileo- ning urostoomiga patsientidele.

Alates 01.01.2017 on Welland Medical tooted müügil ka Eesti Haigekassa soodustusega 90%.

Tootja esindajaks Eestis on OÜ Sanpromed
Kontakt ja tellimine:
OÜ Sanpromed
A.Weizenbergi 8-4 10150 Tallinn
info@sanpromed.ee
mob. 56 294 128

OÜ Scabole kuuluv meditex.ee veebipood on asutatud eesmärgiga pakkuda Eesti turul kvaliteetseid taastusravi rõivaid. Hetkel on meie stoomitoodete valikus Taani ettevõtte Tytex A/S kaubamärk Corsinel.

Elu koos stoomiga mõjutab suuresti inimese igapäevaelu. Stoom on väljakutseks nii inimese sotsiaalsele elule, kehakujule kui ka enesehinnangule.

Selleks, et aidata teil elada oma elu nii, nagu soovite, on välja töötatud usaldusväärsed tooted songa ennetamiseks ja stoomi ning songa hooldamiseks. Corsineli tooted on välja töötatud tihedas koostöös arstide ja õdedega, et tagada parim tulemus, mugavus ja kõrgeim kvaliteet.

Corsinel stoomihooldustooted on disainitud individuaalset kehaanatoomiat silmas pidades selliselt, et sobiksid iga kehaga. Seetõttu on Corsineli stoomihooldusvahendid valmistatud neljas suunas venivast materjalist, mis kohandub alati teie konkreetse keha kontuuriga. See ainulaadne paindlikkus tagab ka, et Corsineli stoomitooted toetavad stoomi või songa, takistamata stoomi voolu.

Rohkem infot leiate https://meditex.ee/corsinel/

MTÜ Eesti Vähiliit loodi 1992. a Eesti Onkoloogide Teadusliku Seltsist välja kasvanud järglasena vähktõvevastase tegevuse tõhustamiseks ja laiema üldsuse kaasamiseks vähivastasesse võitlusesse. Eesti Vähiliit on katusorganisatsioon vähihaiguse probleemidega tegelevatele mittetulundusühingutele üle Eesti. Vähiliitu kuuluvates orgnisatsioonides on kokku üle 2000 liikme.

Eesti Põletikulise Soolehaiguse Selts MTÜ loodi 11. aprillil 2015 Tallinnas IBD infopäeval. Selts registreeriti Äriregistris 05. juunil 2015.

EPSS on vabatahtlik omaalgatuslik heategevuslik organisatsioon, mis tegutseb avalikes huvides eesmärgiga  aidata patsientidel lahendada haavandilise koliidijaCrohni tõvega seonduvaid probleeme ning parendada haavandilise koliidi ja Crohni tõve haigete ravitingimusi ja elukvaliteeti. EPSS ühendab vabatahtlikkuse alusel füüsilisi ja juriidilisi isikuid eesmärgiga kaitsta haavandilise koliidi ja Crohni tõve haigete ja neid hooldavate isikute huve.

Finnilco on Soome Tehisuurisega Inimeste Ühing.
Tänu nende abile sai loodud ka meie ühing.

Euroopa Stoomi Assotsiatsioon (EOA) on mittetulunduslik ja valitsusväline organisatsioon (mittetulundusorganisatsioon) stoomiühenduste jaoks kogu Euroopas, Lähis-Idas ja Põhja-Aafrikas. EOA-sse kuulub kokku 46 organisatsiooni.

Võimalik suhelda teiste stoomiga inimestega üle maailma, leida sõpru, nõuandeid ja muud huvitavat.

https://www.meetanostomate.org/

Scroll to Top